JOBS

Esti pasionata de bijuterii si doresti sa te alaturi echipei La Rosa?

La Rosa a inaugurat primul magazin din Romania in anul 2005 in Bucuresti, un boutique privat de bijuterii, verighete si inele de logodna, pentru ca mai apoi, in 2011, sa deschida un nou magazin in Constanta iar in 2015 unul in Iasi.

Creat din dragoste pentru bijuterii, atelierul LA ROSA este specializat in productia verighetelor si a inelelor de logodna, toate unicat sau in serie mica, din materiale pretioase de cea mai buna calitate.

JOBURI DISPONIBILE

(click pe job pentru mai multe detalii)

    • Operator Calculator / Secretara
  • Departament: Customer, Client Servgice, Sales, Vanzari, Comert, Secretariat
  • Orasul: Bucuresti
  • Tip job: Full time
  • Posturi disponibile: 1
  • Nivel cariera: Entry-level/Primii 3 Ani Experienta, Mid-Level/Peste 3 Ani Experienta
  • Limbi straine: engleza
  • Oferta: se va negocia in urma interviului

CANDIDATUL IDEAL

  • Punctualitate,seriozitate,rezistenta la stress si efort intelectual prelungit, atentie la detalii.
  • Atitudine pozitiva;
  • Prezenta agreabila si calma;
  • Cunostinte operare programe contabilitate
  • Abilitati de comunicare verbala si scrisa;
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;
  • Prezenta si vestimentatie eleganta;
  • Varsta minima 26 ani, nu vor fi luati in considerare candidatii cu varsta < 26 ani
  • Studii superioare

RESPONSABILITATI/BENEFICII

  • Contabilitate primara;
  • Transmite informatii/documente (email, telefon, fax, posta) clientilor;
  • Urmareste realizarea operatiunilor de introducere a datelor de pe documentele
  • necesare desfasurarii activitatii de gestionare .
  • Efectuarea de operatiuni de listare de documente aferente contabilitatii primare .
  • Urmareste evidenta documentelor pe categorii si grupe de documente aferente biroului .

PROGRAM Luni-Sambata de la 09:30-18:30

    • Consultant Vanzari Bijuterii
  • Departament: Customer, Client Service, Marketing, Cercetari Marketing, Sondaje, Sales, Vanzari, Comert
  • Limbi straine: engleza, franceza

  • punctualitate;
  • seriozitate;
  • responsabilitate;
  • atitudine pozitiva;
  • prezenta agreabila si calma;
  • capacitate de invatare;
  • abilitati de comunicare verbala si scrisa;
  • cunoasterea uneia dintre limbile engleza/ franceza/ germana la nivel avansat; daca nu intruniti aceasta conditie nu aplicati;
  • disponibilitate pentru program prelungit: saptamana de lucru este de Luni pana Sambata, cate 8 ore pe zi;
  • prezenta si vestimentatie eleganta;

Sarcini:

  • contabilitate primara;
  • promovarea imaginii firmei;
  • urmarirea comenzilor;
  • vanzare de bijuterii;
  • intretinerea magazinului, a vitrinelor si a bijuteriilor.

Oferta:

  • bonusuri din vanzare dupa perioada de proba;
  • o Sambata pe luna libera.
{formbuilder:ODAyMTg=}